Krev, pot a slzy…

I’m back in the business baby…

Chybělo mi psaní. A protože a s radostí stále rozdávám marketingové rozumy na počkání, rozhodla jsem se, že to velký téma, s kterým se vracím na scénu, bude právě byznys a marketing. Proč zrovna tohle? Protože tímhle žiju. Ať chcete nebo ne, život je marketing. Ať jde o vaši osobní značku, váš malý i obří byznys, je to téma, které nás denně obklopuje a týká se nás, když podnikáte, i když jste zaměstnaní.

A proč krev, pot a slzy? To vystihuje moji životní zkušenost. Jasně, že trochu nastřeleně, ale bytostně nesouhlasím s trendem posledních let (zejména v ženském byznysu), který říká: “stoupni si do své síly a vesmír ti to pošle”. Hovno. Všichni, opravdu všichni úspěšní a spokojení podnikatelé a podnikatelky, které jsem kdy potkala si svůj úspěch prostě odmakali. Žádné zkratky, žádná kouzla. Je to práce. A to je dobrá zpráva. Protože když je za tím “jen” práce, může se to podařit i vám.

Pojďte si číst o tom, jak na to, co vyzkoušet a které cesty (pravděpodobně) nikam nevedou. V byznysu, marketingu, i v životě.