Green Beauty Market 2019 - bestsellery a novinky

12:49

Psala jsem to již minulý rok. Tohle je ta nejlepší akce, kterou navštívit, pokud se zajímáte o přírodní kosmetiku. Green beauty market  se stále rozrůstá, letos vyrazí již do tří měst a na žádné jiné akci nenajdete ty nejkvalitnější značky a prodejce přírodní kosmetiky na jednom místě.  


Letos bych vás na tuhle akci opět ráda pozvala a nalákala jednak na novinky, které půjdu omrknout a vyzkoušet, ale také na bestsellery, které používám stále dokola.

Pojďme se jako první kouknout na novinky (pro mě). 

Vavavoom je brněnský obchod s luxusní přírodní kosmetikou a parfémy, kde najdete spoustu zajímavých značek. Chystám se prozkoumat jejich značku Emma Hardie, nese jméno své zakladatelky, jedné z nejuznávanějších odbornic na holistický přístup. Značka nabízí produkty určené k hydrataci, zpevnění a rozjasnění pleti a řídí se mým oblíbeným přístupem k péči, tedy že méně je více. Další značkou, kterou tento obchod nabízí je rakouská Susanne Kaufmann, její produkty jsou plné vzácných přírodních esencí, olejů, kosmetika je pouze na rostlinné bázi.
Emma Hardie, Limitovaná edice Moringa čistícího balzámu, prodává Vavavoom.

Dalším z vystavovatelů, kde se chystám zastavit je obchod Bioaura. Zakladatelky tohoto obchodu také pečlivě vybírají značky a produkty, které nabízí, jak říkají: "Nechceme, aby kdokoli musel spokojit s fungovaním jen tak napůl. Věříme a denně se přesvědčujeme o tom, že je tomu naopak. Naše kosmetika je účinější a lepší než chemická!". Najdete tu například značky Absolution, True Organic of Sweden, Innersense, nebo Barefaced Beauty. Nabízí například vyzkoušení těch nej produktů v praktickém beauty boxu.

Bioaura Beauty Box

Z lokálních výrobců se velmi těším na značku Snopek Biocosmetis. Značka pocházející z Jeseníků se zrodila z čistého nadšení pro přírodní kosmetiku a z výroby jen pro vlastní potřebu se nedávno rozšířila také na eshop. Používají ověřené přírodní látky, pro mě je již pohled na složení zprávou, že mi produkty budou sedět a jdu na jistotu pro extra výživný pleťový krém.

Snopek Biocosmetics

Obchod Byssine nabízí opět více značek nejen pleťové a tělové kosmetiky, ale také produkty z řady péče o domácnost. Z jejich nabídky mě zaujala značka Merme, konkrétně hydratační sérum, nebo značka Grown zaměřující se na výrobu zdravých tonik s terapeutickými efekty. Jejich klíčovými ingrediencemi jsou adaptogenní byliny a houby, které tělu pomáhají přizpůsobit se stresorům, vypořádat se s běžnými zdravotními problémy a vůbec dopomoci ku zdraví. Každá z ingrediencí má jiný charakter, což při vhodném mísení umožňuje získání formulí ke zklidnění, harmonii, nebo naopak k povzbuzení organismu.

Značku Grown představí obchod Byssine

Ale nemohla bych jít na GBM a nestavit se u svých milovaných značek (v pořadí čistě náhodném...). U Gravitas opět doplním zásobu konjakových houbiček (naprosté must have úplně pro všechny!) a jdu pro CBD sprej. Pokud jste o tomto zázraku ještě nečetli, začněte googlovat a budete ho chtít taky.V obchodě Pulo jsem loni objevila havajskou značku Honua. Jejich beauty vodu by měl mít doma každý, opravdu změní život vaší pleti. 


Pravá já přibylo za rok také spoustu novinek. Mám vyzkoušené jejich pleťové oleje, ke kterým se pravidelně vracím, obchod se však rozrostl i o skvělou dekorativní kosmetiku Baims, nebo jejich vlastní pleťová séra

Obličejový olej Pravá já

A aby to nebylo jen o kosmetice, letos jdu už na jistotu pro Kombe, ženšenový čaj. Prodávají ho dámy z Pure district a opravdu má všechny účinky, o kterých se píše na webu. Tenhle nápoj vás postaví na nohy. V tomhle obchodě seženete i moji další oblíbenou značku, korejskou bezvodou kosmetiku Whamisa. Co produkt, co naprostá pecka.

Ženšenový čaj Kombe, prodává Pure District

Tři lokality, nespočet opravdu kvalitních produktů a jako loni skvělá atmosféra. Green beauty market bude letos v Brně, Ostravě a Praze. 

Těším se na viděnou,

Bára
You Might Also Like

0 komentářů

Díky, že čtete...