Pozvánka na konferenci pro ženy

8:21


Inspirace. Příběhy. Sdílení know-how. Zkušenosti úspěšných českých podnikatelek a manažerek. To vše na vás (a na mě, jupí) čeká na konferenci věnované ženám, která proběhne 23. ledna 2019 v Lobkowiczkém paláci na Pražském hradě.Akce Business Leaders má podtitul „Věřily, že můžou“ a klade si za cíl inspirovat všechny ženy, které se chtějí osobně rozvíjet a budovat vlastní – nejen materiální – úspěch. Program konference zahrnuje šest jednotlivých vystoupení a dvě panelové diskuze, kde bude příležitost klást řečníkům dotazy.

Témata vystoupení jsou velmi různorodá, stejně jako vystupující. Sama se moc těším na Karolínu Topolovou, generální ředitelku AAA Auto, která prozradí, jak se jí podařilo vystoupat z pozice řadové zaměstnankyně až na post generální ředitelky. Dále na majitelku společnosti Zásilkovna.cz Simonu Kijonkovou, ale zejména na Petru Plemlovou, zakladatelku e-shopů Unuo.cz a Unuodesign.cz. Za touhle ženou a jejím úspěchem je takový příběh, že by o ní měli natočit film.Kromě výše uvedeného se můžete těšit na téma "Jak bojovat se svými pochybnostmi" (přesně pro mě), nebo "Jak souvisí vztahy v rodině a kariérní úspěch". to zní skvěle, že?

Konference se koná pod záštitou magazínu Business Leaders, který patří do vydavatelství First Class Publishing, a.s.

A pozor, vstupenky na tuhle akci ještě seženete! Mrkněte na stránky konference, program je krásný. Věřím, že takhle akce dokáže jak inspirovat, tak předat praktické tipy... 


Těším se na viděnou,

Bára
You Might Also Like

0 komentářů

Díky, že čtete...