Tak jaký je? Nový diář z dílny Momenteeczech

18:47

Jde tenhle diář použít běžně denně, nebo je to jen taková "dyzajnovka" na doma? Protože mi podobných otázek přišlo na tenhle zápisník/diář z dílny české značky Momenteeczech víc, rozhodla jsem se představit vám ho trochu víc...


HUMBLOK určitě není klasický diář, vždyť je také promován jako kreativní zápisník, fotoalbum, zábavník, prostě vše v jednom. A za mě tahle charakteristika sedí. Pokud jste kreativní a rádi v diářích malujete, lepíte, nebo  kreslíte, bude se vám tahle novinka líbit.


Ale hodí se, i pokud používáte diář klasickým způsobem a prostě si jen chcete zapisovat "co a kdy". Všechny jeho stánky jsou vyndávací a můžete si je přeházet dle libosti.


Co najdete uvnitř? Kalendář na rok 2019, 12 měsíčních oddělovačů s obrázky a motivačními citáty, 12 měsíčních přehledů na dvoustranně, 12 měsíční souhrn včetně svátků, prostoru k zapisování narozenin a oslav, 60x nedatovaný přehled týdne a prostor pro poznámky.


To ale není všechno. HUMBLOK obsahuje také bonusové stránky, kam si můžete zapisovat různé výzvy, otázky, check listy a to do listy, nebo prostor pro vytvoření kreativní knihovny.


Moc se mi líbí také souhra diáře s knížkou Kreativní lelkování. Pokud máte pochybnosti, jak s diářem naložit, nebo obecně, jak si užít "lelkování" nad papírem, sáhněte po téhle knížce. Lelkování totiž není promrhaný čas! Je to doba, kdy máme ty nejlepší nápady a teď i prostor si je zapsat a zapamatovat.

Tak vzhůru do zapisování a hezký den,

Bára

You Might Also Like

0 komentářů

Díky, že čtete...