DIY - přírodní difuzér, ekobioraw a už navždy .-))

19:09

Občas si říkám, zda má cenu o těchto extra jednoduchých vychytávkách3 vůbec psát. Ale protože ty nejlepší věci nebývají složité, ani vás nezruinují, pojďte mrknout na tento jednoduchý trik, jak mít voňavější domov. Potřebujete jen skleněnou lahvičku (sama používám ty od difuzérů, které jsem kdysi dostala, ale obsahovaly něco, co jsem nebyla ochotná dýchat...), dřevěné špejle a esenciální olej, který vám voní.


S esenciálními oleji je to jednoduché, použijte takový, který máte rádi. Nebo je to ideální příležitost spotřebovat ty, které vám déle ležely doma a nevěděli jste co s nimi... Sama teď naprosto ujíždím na vůni Divoká růže od Rituals, ale koukala jsem, že už není v nabídce (a děkuji Andrejko, určitě je to narozeninový dárek od tebe, xo). Levandule, to je taková klasika, s kterou se nespletete... Nebo vyzkoušejte směs éterických olejů podle potřeby, oblíbila jsem si Radost ze života od Nobilisu a přísahám na holej pupík, že funguje!


Dál je to opravdu jednoduché, naplňte vybranou lahvičku vodou, přidejte pár kapek esenciálního oleje a opatrně promíchejte. Pak stačí instalovat špejle a máte hotovo. Voní to neskutečně, je to 100% přírody a opravdu vydrží. Pokud by se vám zdálo, že časem přestal vonět, stačí opět promíchat, případně nějakou tu kapku EO přidat. 


Tyhle maličkosti vám vykouzlí úsměv na tváři, kdykoli projdete kolem. Zaručeně.

Tak hezký (a voňavý den),

Bára

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Dekuji za impulz - nakopnuti ;-) a ano, stoji to za to psat o techto jednoduchych vychytavkach, ktere maji spoustu pozitiv, diky.

    OdpovědětVymazat

Díky, že čtete...