První jarní

13:24

Víte co, žít se mnou není jednoduchý. Co jednoduchý. Někdy je to asi vážně složitý... Chcete vědět proč?


Mám vždycky pravdu. Ne, nevymýšlím si, asi jsem se s tím už narodila .-)) Ať se děje co chce, vím proč, jak to dopadne, vím jak to bylo. Mě se s touhle vlastností žije skvěle. Ale žít se mnou (i když si myslím, že jsem perfektní, samozřejmě) je těžký. Přes to se k tomu jeden muž odhodlal. 

A hádáme se. Já dovedu všechno obrátit proti němu. Protože mám prostě tu pravdu, že jo... Taky máme málo času. Ale u hádek je to možná výhoda, protože máme čas vychladnout. A nakonec se ukáže, že to bylo jenom nedorozumění, ale taky to, že ani jeden už jiný nebudeme. Holky, máte taky vždycky pravdu? Nebo dokážete držet pusu, nechat si svůj názor pro sebe, někdy ustoupit...  A umíte se hádat? 

A jak to už bývá, můj malý splín nezůstal bez následků. Jako na zavolanou mi přistál v emailu newsletter z Bella Rose a jarními novinkami Green gate. Tahle kolekce se vážně povedla. Vybrala jsem si pár kousků z květinkové řady, to na stole je mimochodem utěrka .-)) Došla jsem k závěru, že naši mladí už jsou dost šikovní, abychom se mohli vrátit k ubrusům a květům na stole. Zatím alespoň v této menší verzi. Jako prostírku pod vázu jde mimochodem skvěle použít i látkové ubrousky z téhle kolekce. 

Tak krásný první meteorologicko jarní den. Snad už ty mrazy povolí a brzy si budeme užívat kávičky venku.

Dejte mi vědět, zda se vám ta jarní Bella Rose kolekce taky tak líbí. A potřebuju ještě hrneček?

Hezký den,

                     Bára

You Might Also Like

2 komentářů

  1. :D ja mam taly vzdy pravdu a vim vsech o nejlip! I se mnou ma ten muj trpelivost, na druhou stranu i ja s nim, pac on hned vybuchne. Takze se oba uz par let ucime byt tolerantnejsi a obcas si neco myslet radsi pro sebe a nehadat se kvuli uplne vsemu... ale obcas to nenejde :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. .-)) taky jsem vystudovaná učitelka, jestli to s tím nemá co dělat .-))

      Vymazat

Díky, že čtete...