Novinky WELEDA

19:08

Weleda je moje srdcovka. Bez nadsázky můžu říct, že jsem vyzkoušela většinu jejich produktů a některé si kupuji pořád dokola a nedám na ně dopustit. Dychtivě hltám každou novinku a dnes jsem měla možnost navštívit seminář zaměřený na březovou péči a dozvědět se víc právě o téhle řadě.V březové řadě najdete tři produkty. Všechny se krásně doplňují a jsou ideální třeba k jarnímu detoxu. Sama si po zimě připadám, jako bych se probouzela z dlouhého spánku. Užívám si každý sluneční paprsek, ale zároveň hledám, kde brát energii a vyhnout se jarní únavě. 

Vítě, že březový extrakt, který obsahuje tato řada se nezískává z březové šťávy, ale z jejích listů? Ručně je sbírají na bio farmě v jižních Čechách. Bříza je známá svými léčivými účinky po mnoho generací. Březovou kosmetiku je vhodné doplnit o detoxikační kůru pro dosažení těch nejlepších výsledků.


Březový sprchový peeling vyhlazuje a regeneruje pokožku. Krásně voní. Obsahuje peelingové voskové perly, které se ve vodě rozpustí a je tak šetrný k přírodě i čističkám vod. Žádné plastové abrazní části. Meruňkový olej, který obsahuje zabraňuje vysušení pokožky a ta je tak po použití krásně jemná. 

Březový olej proti celulitidě. Tak tu já samozřejmě nemám .-)) ale to nevadí. Tento olej je dokonalý pro péči o celé tělo. I když březový extrakt umí zintenzivnit látkovou výměnu a blahodárně tak působit právě na tento krabatý problémek. Jeho vůně je naprosto dokonalá, jarní, uvidíte, že se při mazání budete cítit jako v salónu. Skvělé je používat ho na vlhkou pokožku, protože zamkne vlhkost uvnitř.

BIO březová šťáva, pokud přemýšlíte o jarním detoxu, neměla by vám doma chybět. Březová šťáva pomáhá čistit organismus, vyplavovat škodliviny a je diuretická. Mě zaujal recept na březové smoothie. Plánuji vyzkoušet na sobě měsíční březovou kůru a dám určitě vědět, jaký na sobě pozoruji exekt.


WELEDA teď připravila dárkový box happy skin, speciální péči pro šťastnou pokožku. Najdete v něm březový peeling a březový olej spolu s masážním kartáčem Weleda. 

Co vy a jarní detox? Plánujete něco podobného? A líbí se vám tato březová řada?

Hezký den,

Bára


You Might Also Like

0 komentářů

Díky, že čtete...