Řada Sunar Premium - recenze

9:59

Sunar už dávno není obyčejné mléko, ze kterého moje babička vyráběla falešný marcipán (pamatujete někdo?) .-)) Posledních pár týdnů jsme doma zkoušeli Sunar Premium 3, chodila jsem kolem něj už dlouho a byla jsem zvědavá, co je na něm tak speciálního, protože ta krabice se tváří, že obsahuje výživu pro budoucí jaderné vědce. Pokud jde o dětské potraviny, etikety čtu vždy velmi pečlivě. Hned na začátek si tady nasypu popel na hlavu, pletla jsem si mléčný cukr (laktózu) a mléčný tuk a hrozně jsem se divila, proč s tím mléčným tukem dělají takové caviky... Ale už je mi to jasné. Laktózu, tedy mléčný cukr obsahují vlastně všechna UM, proti tomu mléčný tuk většina UM neobsahuje a bývá nahrazován lacinějšími rostlinnými oleji. Mléčný tuk je ale pro děti a jejich bříška lepší, protože je snáze stravitelný a hlavně, je přiroznou součástí i mateřského mléka.
Kapičky tohoto tuku pokrývá membrána, tvořená aktivními složkami, které jsou důležité pro vývoj nervové soustavy, mozku a imunity. A to je klinicky prokázáno a podloženo věděckou studií. Pokud vás zajímá víc, mrkněte SEM.

V řadě Sunar Premium se výrobce snaží o co největší přiblížení mateřskému mléku, to se mi líbí. Jo a vyrobený je ve Švédsku.

My máme doma  Sunar trojku, pro děti od jednoho roku. Můj první dojem z něj byl - výrazný. Proti všem mlékům, které jsme zkoušeli je nejvíc cítit. Proto jsem se trochu bála, co na to řekne El, ale ona byla skvělá. Že má nové mléko poznala hned, ale nedala se tím rozhodit a dala si svoji lahvinku, jako každé ráno. Teď ho dostává déle než měsíc a musím říct, že se na ranní mléko nikdy tolik netěšila .-) Žádnou negativní reakci u ní jsem nezaznamenala, vlastně podle mě se jí trochu srovnalo trávení a její nedočkavé volání "mamí", při kterém se doslova sápe po lahvi je pro mě taky dobré znamení. Mě se Sunar používá taky dobře, rozpouští se hned, nehrudkuje, neusazuje se. Takže jedeme na Sunaru, od dvou let budem pokračovat se čtyřkou, která je v téhle řadě novinkou.

Znáte Sunar Premium? A zaznamenali jste jejich kampaň "po kom to má? po Sunaru?" .-)) 

Hezký den,

Bára
You Might Also Like

2 komentářů

  1. Kampan je naprosto skvela. ;) Take pouzivame Sunar, jen oranzovou radu. Uz od nejakych Nelci dvou mesicu, takze skoro rok a pul. Proste ji nejvic vyhovoval, ma traveni i na chut. Nemam duvod menit. I kdyz Premium bych mozna mohla zkusit...
    www.blaznivamama.cz

    OdpovědětVymazat
  2. Při návratu z porodnice jsem pořídila Sunar jen tak pro jistotu. Líbí se mi jak moc je podobný mateřskému mléku. Nakonec skoro celý letěl do koše, protože po tom roce už prošel. Malej ho nikdy nepotřeboval, za což jsme ráda. A i tak vím, že u druhého zase koupím jednu krabici a nebudu vůbec váhat nad značkou. Byla jsem v Sunaru pracovně na školení a ochutnávali jsme i konkurenční mléka, a tohle jedinné opravdu chutnalo.

    OdpovědětVymazat

Díky, že čtete...