Jak jsme fotili MamaPocket plenky

7:14

Tak nevím, nevím, jestli byl nápad, rozjet svůj malý business na mateřské, ten nejlepší. O tom, jaká úskalí řeším a o tom, co mi (ne)jde, vám určitě taky napíšu. Dnes bych ale chtěla začít něčím příjemnějším. A to focení hotových produktů určitě je.Pro focení jsem si vybrala fotografku Lucii Baštovou, umí krásné romantické fotky, které mají atmosféru. A to se myslím přesně hodí pro MamaPocket plenky. 


Chtěla jsem "živé" fotky. Takové, ze kterých by byla cítit domácí pohoda a zároveň, aby bylo vidět, že taková plenka je všestranný pomocník, která bude dělat radost každý den.


Ráno, v den focení, nám ale počasí moc nepřálo. Přímo sněhová kalamita! A to Lucka jela k nám do Prahy až ze zapadaného Hradce a miminko přes celé město. A kdo by rád jezdil s dětmi, když to klouže? Já tedy ne... Takže ještě jednou díky moc holkám, že to skvěle zvládly. Miminko na focení nám půjčila kamarádka Petra. Elen Evelínka, kterou vidíte na fotkách je dítě za milion. S dětmi jeden nikdo neví, zda budou mít dobrou náladu, ale tohle focení vyšlo. Elenka se smála a pózovala jako profík.


Pak se do akce nečekaně vložila i naše Eleonorka. Já jsem ani neplánovala, že bude na fotkách, takže byla usoplená, v těch nejobyčejnějších legínkách a svetru... přitom jinak nosí šatičky i doma! Ale to je prostě takový "klasická já" .-)) a moje plánování... Trochu jsme si zablbly a pak už se na fotografku hezky smála...


Protože sama mám 2 malé děti, vím, že plenky jsou věc, kterou využijete pořád. Jenže mě se většina těch, které se u nás prodávají prostě nelíbí, proto jsem musela navrhnout vlastní. Jdu s kůží na trh a vážně věřím, že se budou líbit i vám...


A kde je koupit? Mrkněte na FLER, nebo napište...

Hezký den,

                     Bára

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Baru, kdyby nááááhodou:) - chci plenky jedině od Tebe! Ať se daří...

    OdpovědětVymazat
  2. chi, chi, benjamínek je vždycky dobrý nápad ,)

    OdpovědětVymazat

Díky, že čtete...