Pár zářijových oblíbeností...

12:53

Zdravím vás u malého souhrnu toho, co jsme si doma v poslední době oblíbili, ale o čem podle mě stačí malá zmínka a ne sáhodlouhá recenze. 
O něčem prostě stačí říct, že je to dobrý... ,)

APO-Laktík

APO-Laktík jsou probiotické kapky pro miminka již od narození a probiotické pastilky pro děti od 3. let. Pro děti od narození jsou balené ve skleničce s kapátkem, tak jsou až do otevření probiobakterie uchovány ve víčku, odděleně od kapaliny, čímž je zajištěno jejich stabilní prostředí. Pak se dávkují 5 kapek denně. Jedno balení vydrží na 30 dní. Jsou to už několikátá probiotika, která jsme doma měli a za mě nejlepší. Dávkování je skvělé, dávám je El ráno do mlíčka a perfektně jí to srovnalo zažívání. APO-Laktík pro děti od 3. let jsou pastilky, které může dítko vycucat (cca velikosti aspirinu), také se prodávají v balení na 30 dní. Ferda je dostával ráno a vycucal bez problémů, já to, jak chutnají nezkoušela. Dávat dětem čas od času probiotika je podle mě dobrý a bříškům to může jen pomoct.

Babybio

Stabilně jedna z mých nejoblíbenějších značek jídel pro děti. Cokoli jsme od Babybio měli, bylo perfektní. Jako jedna z mála značek má kojenecká mléka bez palmového oleje, přitom se perfektně rozpouští a chutnají. V jejich příkrmech i kaších jsou bio suroviny v nejvyšší kvalitě a hlavně, mají neotřelé příchutě. Mě už ty všechny sušenkové a medíkové kaše štvou, tady najdete třeba kaše s quinochou, pravou vanilkou, příkrmy s pastyňákem, cuketou, sladké brambory... 

Hipp combiotik

Můj umělomléčný favorit, pokud jde o poměr cena/výkon. Sice obsahuje plmový olej, ale v poměrech složení není na předních místech a údajně z certifikovaných plantáží. Spotřebovali jsme ho kvanta, 2ky i 3ky, takže můžu s klidným svědomím říct, že je vynikající. Slyšela jsem, že někomu hrudkovalo a špatně se rozpouštělo. Nepotvrzuji, nám se to nestalo nikdy a kupujeme ho s Babybio na střídačku.


Aromaterapeutické oleje

Propadla jsem aromaterapii. Když si chci udělat radost, provoním to doma tímhle olejem od Nobilis tilia - Radost ze života. Funguje 100%! Je to prostě kouzlo... Na začátku září jsem si pořídila 2 oleje doTerra. Breath na podporu dýchání, proti rýmě, kašli, atd. a Onguard na podporu imunity. Podle potřeby je dávám dětem dýchnout, masíruji jim chodidla a Ferdovi ho máznu každé ráno před školkou za uši .-)) Zatím mám s aromaterapií jen dobré zkušenosti a určitě později napíšu víc...

Tak, to bylo pár našich oblíbenců,

hezký den,

                       Bára


You Might Also Like

0 komentářů

Díky, že čtete...