Mom talks - na co se smrskne váš sexuální život, když si pořídíte děti

8:00

Já vím, že bych o tom neměla psát. Vím, kdo všechno tenhle blog čte a pamatuju si, co mi kladl na srdce jeden drahý přítel, tedy, že žena by měla být dáma a o určitých věcech mlčet... tak se omlouvám a vy, kteří jste se v tomhle odstavci poznali, nečtěte dál.

Kdybych měla popsat sexuální život rodičů malých dětí, stačilo by mi na to jedno slovo. Nula. Dobře... vzhledem k tomu, že sem tam má někdo dětí víc, tak možná nula a kousek. 

Živě si vybavuju, když mi bylo asi 20 a slyšela jsem nějaký průzkum, že průměrný Čech má sex asi 3x týdně a já se zděsila, "tak málo, to bude nějakej nesmysl!" Jee, ta optika bezstarostných telecích let je nádherně naivní. Musí to tak být. Třikrát týdně... tak o tom vykládejte někomu, kdo má doma dítě pod jeden rok. 

S dětma se změní všechno. Ne k horšímu, nebo lepšímu, prostě změní. Vezměte nevyspání, přičtěte stres, únavu, prsa bolavá od kojení, nějaká ta kila navrch, která na sebevědomí taky nepřidají a z bývalé sexuální bohyně (to je fór) je rázem kdosi ve vytahaném triku, koho v zrcadle nepoznáváte.

Já vím, že se snažíte, aby to tak nebylo, já taky, ale...

Pak je tady ten dětský šestý smysl, že když už máte oba čas a náladu, vždycky spustí jekot i když do té doby spaly jako špalky... jak je tohle možný... u těch našich tenhle radar funguje fakt bezvadně. 

Takže sex. Kdy, že to bylo naposledy? Počkejte, co že je teď za měsíc? Ne, já si vážně nevzpomínám... no, trochu s nadsázkou, ale tak to je. Ale abych odpověděla. Na co že se smrskne váš sexuální život po tom, co si pořídíte děti? Pět minut jednou za čas. "Romantika" kterou plánujete jak vojenské manévry a ono to stejně kolikrát nevyjde. 


Co je pozitivní, podle mě se to časem zlepšuje s tím, jak mizí únava prvních měsíců s miminkem. Mě teda sobecky pomohlo i to, že jsem přestala kojit. Takže s optimismem hledím do dalších dnů a vyhlížím ty "old good times".

Hezký den,

                    Bára

You Might Also Like

0 komentářů

Díky, že čtete...