Pojďme udělat něco hezkého...

8:00

Protože hezkých věcí není nikdy dost. 

Přistála mi doma ta nejhezčí stavebnice Lego Duplo, kterou jsem zatím viděla. Stavebnice Cesta kolem světa je jejich jarní novinkou. Tahle sada obsahuje 17 zvířátek (včetně nové obří velryby, nebo hrocha), 5 panáčků (i eskymáka!), letadlo, loď... a samozřejmě kostičky na stavbu stromů a domečků. Prostě Lego podle mého gusta. Stavebnice Lega u nás doma milujeme všichni a hrajeme si s ním každý den. Rozvíjí fantazii, zručnost, dají se s ním učit barvy, tvary, i různé životní situace... Lego se prostě neomrzí.

A právě proto, že my máme Lego tak rádi, rozhodla jsem se, že si tuhle krásnou stavebnici nenecháme. Proč? Protože jednou jsi nahoře, jednou jsi dole a já tuším, že jsou kolem nás i děti, které ještě doma žádné Lego nemají. A to je chyba! Tohle je prostě součást dětství, i já si ještě dnes pamatuju, jak jsme si jako malí hráli s Legem...Pojďme společně najít někoho, kdo by si tuhle stavebnici hrozně moc zasloužil, ale prostě si ji nemůže dovolit. Znáte někoho takového? Nemusíte tady nikoho jmenovat, pošlete mi mail, nebo zprávu, proč byste danému člověku stavebnici přáli. A já se budu snažit být co nejzodpovědnější, jednoho vyberu a stavebnici mu pošlu.Doufám, že jsem to napsala srozumitelně, těším se na vaše návrhy.

Hezký den, 

                      Bára

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Myslím, že by nebylo špatné ji věnovat nějakému dětskému domovu :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Myslím, že by nebylo špatné ji věnovat nějakému dětskému domovu :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ja bych vedela o malem Kubickovi, kteremu pred dvemi mesici diagnostikovali ze dne na den leukemii. Ted se s ni leci a je to narocne. Jeho maminka se musela odstehovat do jineho mesta, nemocnici maji daleko, doma zanechala druhe rocni ditko... Pro celou rodinu je to psychicky narocne. Lego by mu urcite zprijemnilo chvile mezi narocnou lecbou, ktera mu dela spatne.

  Kdyby nahodou, tak muj mail je anezka.heryan@gmail.com, napsala bych podrobnosti.

  OdpovědětVymazat
 4. Báro, věnovala bych Duplo dětskému oddělení nějaké nemocnice, aby dělalo radost více dětem :-) Míša P.S. vypadá moc hezky, asi ho taky pořídíme.

  OdpovědětVymazat

Díky, že čtete...