My true fitness routine

16:30

Prostě, nový rok. Velká předsevzetí, léto za rohem a plavky se potměšile smějí ze skříně... Tak jsem řekla dost! I já začnu cvičit, běhat, držet diety, jíst pravidelně, fotit na instagram pohanku a oves a pít jenom vodu. 

A protože je mi jasné, že vás zajímá, jak že tedy dosáhnu toho dokonalého těla, odhalím zde své skutečné, ano, ty skutečné fitness návyky... 

Ráno vstanu a udělám snídani jen dětem, jasně, že si dám kafe, protože můj žaludek by nic jiného nepřijal, ale odepřu si čokošku, takže hned šetřím kalorie... pak nejím až do oběda. Ne, že bych neměla hlad, nemám co. Doma jen ovoce a zelenina a na to já dopoledne prostě nemám chuť.

Na odpoledne mám ale naplánované fitko... sice jsem tam už 2 roky nebyla, tak se trochu bojím, jaké to poprvé bude, ale jsem připravená se hecnout... jenže pak selže hlídání / dítě je nomocné / musím stihnout něco jiného... Tak si řeknu, že druhý den to už 100% vyjde. Jenže selže hlídání / něco na mě leze / nechce se mi od dětí. Ale další den už určitě půjdu...

Odpoledne ani nevím jak, ale spadnou do mě dvoje polomáčenky, tzn. během 10 minut mám zase chuť na sladký, takže si dám třetí kafe a pak až něco k večeři.

Mám velký plán, že až děti usnou, nesvalím se k Dva a půl chlapa, ale zacvičím si u toho. Jenže... už jsem se sprchovala / jsem unavená / nechci se převlékat. 

Tak to jsem já, lenoch, kterému selhává plánování. Jenže od zítra to bude jinak. 

Hezký den,

                    B.
You Might Also Like

0 komentářů

Díky, že čtete...