Focení miminek s MONAbaby

14:06

Ahoj, pokud jste zaznamenali článek o zákulisí focení miminek, asi jste zvědaví, jaké jsou výsledky. Kdo nečetl a chtěl by, kuk sem.

Fotili nás holky z ateliéru MONAbaby, termín jsem si předběžně domluvila cca měsíc před porodem, protože jsme chtěli právě ty něžné newborn fotky, které se nejlépe fotí s čerstvýma miminkama a domluvit termín přesně tedy dost dobře nelze .-))

A výsledek? Prostě nádhera... posuďte samy...


Líbí se mi, že holky dokáží dát těm fotkám i "něco navíc". Pro mě to je kromě 100% kvality i způsob vybírání a předání fotek. Z neupravených náhledů si v klidu doma vyberete vaše nej fotky, které jsou následně precizně zpracovány. A pak žádné posílání přes všelijaké úschovny. Bude na vás čekat krásně zabalená taška (kterou Ferda ve vteřině rozebral, proto zde chybí fotka), ve které naleznete vybrané fotky + vše ještě na flesh cart v tiskové a web kvalitě. Prostě dotažené do detailu.Věřím, že se vám práce ateliéru MONAbaby líbí tak jako mě a mám tu skvělou nabídku. Pokud budete mít o focení zájem, můžete využít kód MAMAPOCKET na slevu 1000Kč.


Tak a já se jdu zase kochat a ochat .-))

Hezký den,

                    B.


You Might Also Like

1 komentářů

Díky, že čtete...