Do porodnice? Sbaleno!

8:00

Sice bych se raději balila na dovolenou a řešila, kolikatery si mám vzít plavky a šatičky... ale hecla jsem se a už 3 týdny před termínem hlásím sbaleno. Tedy do porodnice. I když víc než na tuhle "dovču" se těším, až budeme všichni doma .-)


Mám rezervaci u Apolináře (zní to jako rezervace ve Four Seasons?), jako minule, tak jsem jen mrkla na jejich aktuální seznam, co si vzít s sebou, protože v každé porodnici vám dají něco trochu jiného a něco jiného si taky musíte přinést... Musím říct, že minule jsem se u Apolináře cítila moc dobře a svého jsem nepotřebovala prakticky nic, ani pro sebe, ani pro miminko. Letos se mi zdá jejich seznam rozsáhlý, jako bych tam měla být měsíc .-)) Nicméně samozřejmě se tím alespoň částečně řídím... ehm... já prostě nemám doma 3 noční košile, ani dvě... nemám ani jednu .-)) leda bych se cítila po porodu na to, pobíhat na oddělení šestinedělí v nějaké sexy mini košilce .-)) 

Ale zpět k tématu... 

Co jsem sbalila miminku?

Jednorázové plenky - žádné experimenty, beru Pampers premium care, osvědčená klasika, na látkovky se chystám zase až doma .-)

Přebalovací podložky Pampers - ty ještě neznám, uvidím, jaké jsou, ale doma mám v plánu vrátit se opet látkovým podložkám

Čistící ubrousky Hipp - joo, čistící ubrousky, never ending story, ani nebudu počítat, kolik jsme jich už vyzkoušeli, vyměnili... všechny značky a typy jsem asi neměla a dovolím si říct, že 90% na našem trhu určitě, takže pro novorozeňátko volím tyhle utra senzitiv


Dudlík - Lovi s ovečkou byl dárek k nákupu a mě se líbí, junior měl dudlík asi od týdne na světě a nějaké závažné poruchy osobnosti na něm nepozoruji... .-)

Bepanthen a Weleda měsíčkový krém s sebou beru spíš jako zálohu, protože dětská kosmetika bude k dispozici, pokud si pamatuji, byl to minule právě Bepanthen...


A dál? Na cestu dom jsem miminku sbalila nový obleček, ani modrý, ani růžový .-)) A ještě 3 tyhle nádherné mušelínové plíny Babymoov, které mají naprosto všestranné využití (včetně jako zavinovačka). Dostala jsem je od Feedo k otestování a byla to láska na první pohled i dotek. Ale o tom, jak jsem se zamilovala do mušelínu bude příští článek .-)

 

A pro sebe? Beru opravdu minimum věcí. Žádné "tohle bych mohla potřebovat", protože bych jela s kufrem, prostě to není dovolená .-) Takže jen malý typ pro vás:

Levandulový olej - poradila mi minule dětská sestřička na zničená prsa, upřesním rozžvýkané bradavky, doma se pak hodí třeba na masáže miminka a tak vůbec, je prostě skvělý .-)

Havlíkův přírodní zázrak - typuji, že lze použít na výše uvedený problém s prsy

Antibakteriání gel a miniatury vašich kosmetických oblíbenců .-)


A na co, na co jen, jsem ještě zapomněla... poradíte mi? .-)

Hezký den,

                     B.

PS: sakra, teploměr! .-)) jdu ho přibalit...

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Hezký den, moc krásný blog :-) já mám termín až v říjnu, ale co tentokrát nezapomenu, tak to bude kartáček na vlásky, protože první syn měl spoustu dlouhých vlásku :-) Přeju rychlý a lehký porod :-) S.G.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Díky, věřím, že to klapne, jak má .-) vlasatá miminka jsou super cute! .-))

      Vymazat

Díky, že čtete...