Kočárek a my - story pokračuje

8:00

Kočárek a my, to je taková story, že už nudím sama sebe. O tom, jak jsme žádné vozítko nevybrali pro juniora jste si mohli přečíst ZDE.

 
Kdo četl, ,) ví, že jsme měli první kočárek půjčený a dnes už se v něm vozí další miminko. Takže varianta, kdy prostě jedete v tom, co doma máte u nás tak trochu padla. 

To, že jsem se zamilovala do "oslíka" od Bugaboo jsem psala nedávno a láska trvá, jenže... to bychom doma nesměli začít debatovat o tom, zda opravdu kočárek potřebujeme (jakýkoli)... zda tenhle odpovídá našemu životnímu stylu... zda ho zvládnu skládat a rozkládat a nakládat do auta... zda se do kufru kromě něj vejde ještě něco jiného atd.... A tyhle debaty jsou prostě nekonečné. 
Protože si oba ve výsledku myslíme, že mimču stačí maminka a vše ostatní je prostě rozmar .-))

Po takové naší poslední debatě mě naštěstí napadl neprůstřelný argument přesně ve stylu ženské logiky "nový kočárek nepotřebuji, ale chci ho a navíc si ho zasloužím". Jen ještě nevím jaký. 

Protože hodně cestujeme a popojíždíme, uvažuji teď mimo jiné o tomhle vynálezu:

Easywalker Mosey

Nadchlo mě, jak je neuvěřitelně skladný i ve verzi s hlubokou korbou. Mrkněte na video o něm: sem. Je podle mě fakt vychytanej... Tak doufám, že už brzy uděláme nějaké definitivní rozhodnutí a že si alespoň jednou vyberu a užiju nové vozítko .-) Neustálé šťouchance pod žebra mě upozorňují na to, že čas se krátí... 

Jak to máte s vybíráním kočárků vy? Našli jste lásku na první pohled, nebo jste se taky nemohli rozhodnout?

Hezký den,

                      B. 
You Might Also Like

3 komentářů

 1. pořiď si, po čem toužíš. já se držela při zemi, takže teď potřebuju druhý dítě už jen proto, abych si pořídila TEN kočárek. takže víš jak... abys pak nemusela mít kvůli kočárku třetí!
  a joolz už teda nic?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. .-)) máš pravdu... jinak Joolz už je mimo hru, rozhdneme se mezi variantama nic, Easywalker a Bugaboo... Dneska jsem se byla podívat ve Vanda Store a moooc se mi tam líbilo .-))

   Vymazat
 2. Já mám pro dvojčata Easy Walker duo a nemohu si ho vynachválit - je lehký, dobře se skládá a suprově se řídí, takže bych předpokládala, že i pro jedno mimčo budou ty kočárky EW dobré. Navic vypadá moc hezky ;-)

  OdpovědětVymazat

Díky, že čtete...