Jak jsem chytla virus... virus Bugaboo

8:30

Když se narodil Ferda a já byla pár dní v porodnici, samozřejmě jsme s holkama na pokoji probíraly, jaký má která kočárek. Tam jsem zjistila, že jsem tímhle tématem nepolíbená, protože když se bavily o nějakém Bugaboo, který má "každá pražská pipka", vůbec jsem nevěděla, o čem je řeč a upřímně, když jsem to následně zjistila, nechala mě tahle značka naprosto v klidu.

A tak to zůstalo další dva roky, dokud jsem neviděla tuhle fotku Rachel z blogu Pink peonies...


Rachel mám ráda, má prostě styl, úplně se vidím, jak by mi to s tím kočárkem taky takhle slušelo... a hlavně... konečně někdo pochopil, že mít kabelku pověšenou za kočárkem je prostě otřesný. A když ji rvete pod kočárek, tak vám (mě) vždycky něco vypadne a kabelka se ničí. Prostě je to nepraktický... 

Ale tohle?

Bugaboo Donkey v mono verzi, tedy pro jedno mimino, má po straně tenhle geniální košík (dole má samozřejmě taky odkládací prostor). Mě by takhle vyhovoval na 100%, mlaďas by k němu dostal skate a druhou sedačku bych nepotřebovala. 

Jsem prostě zamilovaná, teď už jen musím přeměřit naše dveře na terasu a zjistit, jestli bych tam s ním projela a vyzkoušet, jak se mi bude skládat do auta. Protože nás životní styl potřebuje kočárek, který něco uveze, ale zároveň je skladný a praktický... A že jsem až do teď říkala, že potřebuju nějký s ruční brzdou, protože bydlíme na kopci? Tomuhle krasavci to ráda odpustím .-))

Ještě pár obrázků "oslíka" ze života...Líbí se vám? A je mezi vámi nějaká milovnice Bugaboo, která má s tímhle typem zkušenosti? Potřebuju ho? .-))

Hezký den,

                        B.


You Might Also Like

5 komentářů

 1. hehehe... :D
  přeju ti ho! a těším se, až mi ho necháš povozit :D

  OdpovědětVymazat
 2. Já chytla Brio virus:). Těžko se s ním loučím. Rachel taky sleduju!:) Lucka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To věřím, když oni ti caparti tak rychle rostou, že si to vození člověk vlastně skoro neužije .-))

   Vymazat
 3. Krásný kočárek i stylové maminky. :)

  OdpovědětVymazat

Díky, že čtete...