O lásce

8:00

Ou jee,

tohle je nejkrásnější období v roce. Bez debat. 

Miluju, když se nad ránem vzbudím a slyším zpívat ptáky. Víte, že ptáci zpívají jen do svaté Anny? Je to fakt pravda, 26. července tenhle koncert zkončí, tak si ho pořádně užijme .-)

Miluju, když je ještě po ránu zima, ale už ve vzduchu cítíte, že se to zlepší, že bude krásně a odpoledne půjdete z práce / ze školy jen v triku.

Miluju, jak to venku voní. A to žiju ve městě s nechutným chemickým průmyslem .-)) tomu je můj nos už odolný, ale když to venku začne růst a kvést, hned otvírám okna a dopuju se.

Miluju šaty, sukně, žabky a sandálky, ale ne s punčochama a všema těma teplejma věcma, který na sebe musí člověk navlíct, aby v nich mohl jít ven. Prostě jen šaty a botičky a jde se.

Miluju být venku. A v zimě mě to fakt nebaví. Vůbec. Ale teď? Snídaně na terase, oběd na terase, večeře na terase. Konečně...

Miluju zahradničení. Je to prostě zázrak, zasadíte semínko a ono z něj něco vyroste a pak to třeba i něco vyplodí? Nepřestanu se tomu divit .-)) 

A co na tomhle období miluju nejvíc? To, jak lidi vylezou z ulit, vzpomenou si, že se kdysi uměli usmívat a vyjít si vstříc. 

Jen kdyby to tak chtělo vydržet. 

Hezký den vám všem, 

                                 B.

Zdroj tohoto krásného obrázku zde.

You Might Also Like

0 komentářů

Díky, že čtete...