Hugo sice chodí bos, ale hračky má nejlepší :-)

9:00

Hezký den,

tak včera se to stalo. Co? Konečně jsem zvedla zadek a ze vsi (teda, spíš mě vyhnali řemeslníci, kteří dělali celý den bordel na střeše, óóó, díky, už nám nepoteče do domečku :-) ) vyrazila do velkoměsta. A když už jsem musela i na návštěvu k Apolináři, byl by hřích se nestavit v hračkářství Hugo chodí bos, které je odtamtud kousek. 

Mají hezký web, tady, kde jsem si předem vyčíhla, co by se mi, ehm, tedy Ferdovi mohlo líbit. Na místě se mi ovšem líbilo všechno .-)) Knížky, dřevěné hračky, natahovací brouci i skvělé oblečení od Cuna vlnami a Peeskle. Bohužel jsem si už doma stanovila rozpočet s vykřičníkem nepřekročit. Nevyšlo to.

A co jsem vybrala? 

Knížku Ferdinande!, ze které jde postavit domeček, je krásně ilustrovaná a je v ní moc milá pohádka o netopírech. Můj favorit.
A pak tohle krásné autíčko na klíček a k němu samozřejmě garáž! A od té doby, co jsme tohle doma vybalili to Ferda nedá z ruky. V garáži už bydlí i další auta a my na ni nesmíme ani sáhnout, maximálně pomoc s otvíráním .-)Shrnuto podtrženo. Hugo chodí bos je krásně české hračkářství s milou obsluhou, kde si určitě vyberete. Najdete ho na Praze 1 v Řeznické ulici.

Znáte Huga? A máte rádi české hračky? .-)

                                               B.


You Might Also Like

0 komentářů

Díky, že čtete...