Proč si nedávám novoroční předsevzetí...

21:48

Ahoj po delší době... svátky jsme měli prostě rodinné, tedy náročné .-)) a proto jsme po mnoha vánočních návštěvách vyrazili na hory a konečně vyzkoušeli sáňky. Byl to krásný čas, volno k přemýšlení, plánování, ale hlavně odpočívání... 

A s novým rokem... hlavně žádná předsevzetí! Když mi bylo náct, vždycky jsem před půlnocí rychle vymyslela, co že si teda slíbím, abych to hned druhý den hodila za hlavu... Jo jo, hodně kamarádů mezi půlnocí a jednou ráno přestalo s kouřením a hodně kamarádek prvního drželo dietu (asi víc z kocoviny .-)) ) a pak? 364 dní, kdy si na ta bohulibá rozhodnutí nikdo ani nevzpomněl. Protože takhle to prostě nejde a jediné, co zbyde jsou výčitky svědomí, někdy ani ty ne. Protože takhle rozhodnutí nefungují. 

A proto se tím už netrápím a předsevzetí si nedávám. Protože já se přeci snažím o to, být lepší každý den, pořád. Snažím se dobře jíst, alespoň občas cvičit, víc se usmívat a alespoň trochu překročit svůj vlastní stín. Vždycky, když si na to vzpomenu. A je to sakra náročné!

Znáte někoho, kdo dodržel novoroční předsevzetí? Třeba sebe? Ráda bych věřila tomu, že někdo takový existuje, ale... .-)

Hezký den,

                     B.

You Might Also Like

0 komentářů

Díky, že čtete...