Hello natural - typ na web

9:00

Nerada vymýšlím již vymyšlené. Dobré věci je prostě lepší objevit a pak s radostí sdílet. Pro mě je poslední dobou takovou radostí web HELLO NATURAL, rychle kuk sem.


Ale pokud jste nekukli a ještě čtete, tak se dozvíte, proč je to pro mě taková radost. -))

Poslední dobou jsem si prostě zamilovala přírodní kosmetiku. Ale myslím kosmetiku opravdu přírodní, ne takovou, co si na ni jen hraje... Protože beauty svět je z velké míry jenom marketing. Látkám, které tu vždycky byly dáte nové sexy jméno, najmete krásnou herečku, aby se tím či oním napatlala a zázrak je tu. Protože svět chce být klamán, tak to prostě je. Taky těmhle trendům čas od času ráda podlehnu... ale teď jedu na vlně návrat k přírodě a myslím, že mi to vydrží.

Takže z mé koupely pomalu mizí chemické sajrajty a stěhují se tam přírodní oleje a másla... A pokud mám být upřímná, často si teď vzpomenu na svého strýce, doktora, který tvrdí, že nejlepší je mazat se sádlem a hotovo .-)) No jo, jenže to nevoní tak hezky jako růžové, levandulové nebo kokosové oleje, citron, med, kakao, jablíčka, skořice, hřebíček a spousty dalších zázraků, které má pravděpodobně každý doma a které se dají využít i jinak, než na vaření.

A právě o tom je web Hello natural. V poslední době mi přišel nejvíc vhod tenhle článek 10 DIY typů na dárky a tyhle nápady, jak provonět celý byt. Nádhera. 

V příštím roce se můžete těšit na víc článků o přírodních produktech, myslím, že by byla škoda se o to, co funguje nerozdělit.

Hezký den, 

                      B.

 

Zdroj obrázků Helllo naturalYou Might Also Like

0 komentářů

Díky, že čtete...