5 běžných činností, které neumím

8:52

I když mě někdy přepadají myšlenky, na to, že jsem prostě dokonalá a báječná, existuje pár věcí, které podle mě každý normální člověk nějak zvládá, dělá, nebo se z nich dokonce raduje... a já ne a ne přijít tomu na kloub...

Neumím prát. Tedy, neumím prát vůbec. Jasně, umím zapnout pračku, ale... Už dřív jsem se z toho podezřívala, ale s tím, jak jsme si pořídili mimino se tenhle fakt projevil v plné síle. Všude fleky. Pak taky nemáme mít takovou spotřebu bodýček a trik a vůbec všeho svrchního oblečení, když já neumím vyprat žádný flek?! A ano, zkoušela jsem i ty všežeroucí růžové čističe. Prostě nic. Takže vždycky, když přijdu někam, kde mají krásně vyprané, voňavé prádlo bez skvrn, hlava mi to nebere.

Neumím dodržovat pravidla. Moje vnitřní já je totiž přesvědčené o tom, že pravidla pro nás neplatí. Třeba v autě. Moje pravidlo je "jezdit bezpečně". To rozhodně neznamená tak, jak stanovují rychlostní značky, ale vysvětlujte do dopravní policii...

Neumím používat diář. A přitom diáře miluju a fakt bych je používat chtěla! Každý rok touhle dobou trpím jak zvíře. Všude takové nádherné diáře s plánovacíma okýnkama a vším možným... často i podlehnu a nějaký si koupím, ale ve skutečnosti jsem ještě nidky žádný nepoužila.

Neumím vařit podle receptů. Za tenhle handicap ale může moje maminka, mistr v pečení od oka. Nikdy nic nevážila, neměřila a světe div se, vždycky to bylo perfektní. A já? Kouknu na recept, všechno si připravím, zvážím... a pak zjistím, že jsem ty suroviny nějak přehodila, místo prášku do pečiva použila nějakej do perníku, myslela si, že 250ml je 500... a tak dále... pejsek a kočička hadr.

Neumím se rozhodnout, co na sebe na první dobrou. A to ani když mám v plánu strávit den doma. Copak je tak těžké vybrat jedny tepláky a triko??? A vůbec nejhorší to je, když o nějaké akci vím dýl a mám přesně naplánovaný, co si chci vzít... Tak to nevyšlo ještě nikdy. A čím promakanější outfit si naplánuju, tím spíš skončím v těch nejobyčejnějších džínách a černém svetru. 

Věřím, že vy tyhle běžné věci zvládáte líp, než já, nebo ne? .-)) 
Je tu ještě někdo, s kým nespolupracuje pračka a dopravní policie? .-))

Hezký den,

                           B.

PS: stále ještě můžete soutěžit o Lego Duplo se zvířátky, kuk sem.You Might Also Like

3 komentářů

 1. BÁRO, ZDRAVÍM VÁS.
  VTIPNĚ NAPSANÉ. ŽÁDNÉ VÝČITKY.
  JÁ JSEM NEPŘÍTEL SE VŠEMI TECHNICKÝMI VYMOŽENOSTMI A PŘESTO, ŽE MÁM ŘIDIČÁK, TAK BYCH ZA VOLANT NESEDLA.
  TAKŽE SI MYSLÍM, ŽE JE NÁS VÍC.
  MĚJTE SE HEZKY.
  PŘÍJEMNÝ PŘEDVÁNOČNÍ ČAS PŘEJI.
  BOHDA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, no, zrovna řízení poskytuje velkou svobodu pohybu... A vždycky můžeš jezdit tak pomalu, jak ti to vyhovuje, ať si ostatní myslí, co chtějí... .-)

   Vymazat
 2. Eid is the occasion of the year that brings happiness in muslims life.. eid Mubarak wishes Celebrate this eid with our friends and family mates.

  OdpovědětVymazat

Díky, že čtete...