Mému drahému mladšímu já

8:33

Moje milá,

život není takový, jaký si ho v 18 představuješ. Je lepší. Jasně, mohlo být i líp, ve spoustě směrů, ale je prostě takový, jaký sis to zařídila.

Takže už nechci slyšet, že na něco nemáš čas. Tolik, kolik ho máš teď, už ho nikdy mít nebudeš. Žádné, že dneska nejdu cvičit a raději se podívám na nějaký seriál... mazej běhat. Nevím, proč bys měla mít rosolovatý zadek a pupek, když máš ideální podmínky k tomu s tím vším něco dělat.

A prosím tě, fakt se tolik bojíš, co si o tobě budou myslet ostatní, že si ty vlasy narůžovo neobarvíš? A kdy jindy, až ti bude 30? Vždyť když se to nepovede, tak zase dorostou, jdi do toho.

A ty nekonečné prázdniny! Určitě někam odjeď a fakt nemyslím do Třeboně k rybníku, kde je sice krásně, ale už jsi tam byla tak stopadesátkrát... Neboj se a zvedni kotvy, on tě svět nespolkne.


Baru, odličovat se musíš, i když se nelíčíš! Ráno, i večer. A nechoď spát s řasenkou! Nikdy! Z čeho si myslíš, že máš ty polámané řasy, pupínky a ťupky na nose? No z přemíry čistoty to asi nebude a to si piš, že potrvá roky, než se ti podaří tyhle malé každodenní křivdy na pleti dát dohromady.

Ehm, no jo, on je první láska, ale... nech ho jít a nech to být. Life is go on, uvidíš sama. Máš se na co těšit. 

Hezký den,

                           B.

PS: stále se můžete zapojit do mé první giveaway o balíček kosmetiky, klik sem.You Might Also Like

4 komentářů

 1. Moc pekne a zabavne, o to vic, kdyz se jmenuju Bara :-D bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. díky, jsem ráda, že to někomu vyloudilo úsměv na tváři :-)

   Vymazat
 2. taktéž jsem se zasmála, především u růžové hlavy :-D

  Skills of Art

  OdpovědětVymazat
 3. Báro, to mě fakt pobavilo. Zvlášť když jse si na tebe v těch 18ti vzpomněla :))
  Petra P.

  OdpovědětVymazat

Díky, že čtete...