Co bych měla udělat pro své manželství

13:47

Na svatbě nám oddávající řekl hezkou věc, že: "manželství je jako oáza v poušti, co tam nepřineseš, to tam nenajdeš...". Já si to tehdy nepamatovala, ale tchán mě na to druhý den upozornil a musím říci, že je to téma, které jsme od té doby v rodině mnohokrát diskutovali. A platí to na 100%. Bohužel i opačně, tedy, co tam přineseš, to tam najdeš, na to pozor .-))

Tak jsem poslední dobou přemýšlela, co pro své manželství udělat. Záměrně neříkám, co udělat pro svého muže, to je totiž velký rozdíl. A myslím, že moje typy se dají použít univerzálně pro každý vztah.
Takže Báro:

1. opakuj si pravidelně - nemám vždy pravdu a nejsem nejchytřejší na světě...
2. opravdu si nemůžeš dnes odpustit to rýpání? je takový problém ty ponožky prostě zvednout, nebo dát nádobí do myčky, že na takové maličkosti, které on dělá/nedělá musíš pokaždé upozorňovat?
3. kdy naposledy jsi svému muži řekla něco hezkého, něco jiného, než nákupní seznam? napravit!
4. spodní prádlo, které by sis nebyla ochotná vzít na první rande doma nemá co dělat, hned vyhodit!
5. dodržet body 1 - 4, to bude velké překvapení :-)

Protože já chci, aby moje oáza v poušti krásně kvetla, aby to bylo mé útočiště, místo kde jsem ráda a v bezpečí. Místo, o které se starám a které pro mě není samozřejmostí.

Hezký den všem a pokud pro mě máte ještě nějaký typ, tak sem s ním. Budu se těšit.

                                  B.


You Might Also Like

4 komentářů

 1. Hezké tipy, jednou je snad využiji.... a nebo rovnou teď, ať mám aspoň šanci se do toho manželství dostat :-DD

  Skills of Art

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. myslím, že jsou využitelné pro randění v jakékoli fázi .-))

   Vymazat
 2. Moc hezký článek! souhlasím s Vámi ve všem! já svého přítele hýčkám každý den už od samého začátku vztahu a on mne také a jsme spolu moc spokojení! velkou roli také hraje to, že není Čech a je velmi galantní! pochvaly, různá překvapení a starání se o samu sebe opravdu skvěle funguje! www.beautypusinka.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, tak, s tím, že tvůj přítel není Čech jsi mi nahrála... můj manžel sice je, ale žil 10 let za mořem a musím říct, že je to znát, nějak se prostě umí líp chovat a starat se nejen o sebe. Tak se snažím si toho vážit, bylo by lehké spadnout do stereotypu a najednou zjistit, že se umíme bavit už jen o tom, kdo koupí mlíko... .-)) díky za hezký komentář, B.

   Vymazat

Díky, že čtete...