Kéž by můj syn věděl...

21:40

Otevřený dopis mému synovi

Můj nejmilejší,

jednou pravděpodobně přijde doba, kdy ke mě nebudeš nadšeně přibíhat a volat "mamííí", doba, kdy pro tebe budu prostě trapná. Ale v časech dobrých i zlých bych chtěla, abys věděl:
že jsi to nejcennější, co mám a milovat tě je ta nejjednodušší a nejpřirozenější věc na světě, stejně jako rozhodnutí, že se nevrátím hned do práce a budu ti raději měnit plíny, stavět věže z kostek a utírat nos.

Děláš můj život lepším, každý den a není na tobě nic, co bych chtěla změnit. Nenech si světem namluvit nic jiného, ty jsi perfektní. A já se opravdu se snažím být pro tebe tou nejlepší mámou, i když na tobě vidím chyby, které jsem už stačila udělat a vím proto, že bych to mohla dělat daleko líp.

Jsi ta nejlepší motivace, abych se svým životem něco udělala a neplula s proudem, abych za pár let zjistila, že mi zadek přirostl k sedačce před televizí.

Dívat se na svět tvýma očima je moje každodenní radost, děkuji, žes mě naučil mít zas radost z malých věcí a divit se, jak je na světě krásně.
Být mámou mě někdy děsí, bojím se o tebe každý den a už se toho nikdy nezbavím. Takže promiň, ale na motorky, horolezení, potápění... můžeš rovnou zapomenout .-))

Přála bych si, aby ses stal tím, čím opravdu chceš, abys dělal to, co tě těší a ne to, co si myslíš, že od tebe někdo jiný čeká. Slibuji, že tu pro tebe budu, když to budeš potřebovat a budu úplně neviditelná, až mě potřebovat nebudeš.

Ahoj, máma.You Might Also Like

0 komentářů

Díky, že čtete...