6 příznaků definitivní staroby...

18:00

Jsem stará. Definitivně. Mělo mě to trknout dřív, náznaky se objevovaly už dlouho, ale já je ne a ne správně rozšifrovat... až teď.

A jak jsem na to přišla?

1.) V autě mám stabilně naladěný Radiožurnál, nepřelaďuji. Když za mnou přijde moje o 25 let starší máma s tím, že "tuhle písničku určitě znáš, je to největší hit!" pravděpodobně jsem ji nikdy neslyšela...

2.) Lacláče, flanelová košile kolem pasu, overal, rozdrbané boyfriendy, crop top (my tomu prostě říkali krátké triko) - tak tyhle naprosto aktuální (ha ha) módní trendy jsem už nosila... v roce 93. A jestli potkám někoho s palmičkou, nebo ojkou na hlavě, tak přísahám, že mu ji ustřihnu .-))

3.) Se svojí platební kartou a účtem můžu nakupovat i ze zahraničních eshopů, nemusím se ptát, jak se to dělá. Když se doma bavíme o financích, padají ze mě takové perly, jako: "investujeme do vzdělání".

4.) Nevím, kdy naposledy jsem měla kocovinu. Kde jsou ty časy, kdy jsem láhev rumu zapíjela pivem, vyzkoušela nápojový lístek odshora dolů, nebo byla v baru "na šichtě" ... tedy od tří do tří... .-)) Dneska už jen dobré víno v míře, abych mohla od šesti ráno fungovat.

5.) Když mi někdo řekne, že mi to sluší, nebo něco podobně hezkého, už se na něj divně nekoukám, nechichotám a neříkám, že to není pravda... Jednak by každý kompliment mohl být i tím posledním, druhak vím, že je to pravda a nestydím se za to.

6.) Lidi, o kterých si myslím, že jsou stejně staří mi vykají... jo, nekecám. A když se začnu divit, dozvím se, že jsem jin nenabídla tykání... a já fakt žila v představě, že vypadám pořád na 20... a ne na těch 32, které oslavím pozítří...

A co vy?
Žádné vrásky a krásný den,

                                B.


You Might Also Like

0 komentářů

Díky, že čtete...